Yüksek Hızlı Panjurlar Tunceli

En son teknolojiyi kullanan çok çeşitli yüksek kaliteli yüksek hızlı kapı sistemlerinden her kapı boyutu ve gereksinimi için bir çözüme sahibiz.

Yüksek Hızlı veya ‘Hızlı Hareket Eden’ Kepenkler, yüksek trafik hacimlerinin bir bina ortamını ve sıcaklığı olabildiğince sabit tutmak için bir kapı gerektirdiği birçok uygulama için kullanılır.

Yüksek hızlı kapı, maksimum verimlilik için 2 saniye kadar kısa bir sürede yukarı hareket edebilir ve en hızlı şekilde kapanabilir.

Bazı kapı modelleri, soğutulmuş odalar, depolar vb. İçin soğuk tutmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek hızlı (veya ‘hızlı hareket’) Kepenkler genellikle çok güçlü malzemeden üretilir ve net görüş panelleri yerleşiktir, böylece neler olduğunu görebilirsiniz.

Kapalı kapının diğer tarafında da olabilir. Mer-pa ayrıca bir dizi yüksek hızlı alüminyum panjur ve ‘spiral’ kapılar, seksiyonel kapı üzerinde bir uyarlama ancak yüksek hızda çalışıyor.

Ayrıca bir binada toz, yağmur ve rüzgar seviyelerini daha düşük tutmaya yardımcı olurlar.

Bir binanın dış parametresinde kullanılacaksa, operasyon el olmayan zamanlarda kapalıyken binayı emniyete almak için genellikle çelik panjur veya seksiyonel kapı gibi başka bir kapı ile birleştirilirler.

Bu senaryoya alternatif bir çözüm, delikli ve camlı görüş panelleri ile mevcut olan, alüminyum bölümlerde sınırlı özellikli yalıtımlı yüksek hızlı sarmal kapılardan biri olan Harman HS 7030 PU hızlı sarmal kapı belirlemektir .

Bu makaralı kapı, her iki dünyanın da en iyisini, yüksek hızda açma ve kapama ile birleştirilmiş güvenli bir makaralı kapı – gerçek bir mühendislik şaheseri sunuyor.

Hızlı hareketli panjurlar, trafik tüm gün boyunca girip çıkarken bir binanın içindeki sıcaklığı olabildiğince sabit tutacaktır. Kış aylarında, içerideki personel için hoş bir atmosfer sağlarken, ısıtma maliyetlerinde tasarruf muazzam olabilir.

Bir bahçe merkezi, sadece bitkiler için değil müşteriler için de iç sıcaklıkların sabit tutulması gereken güzel bir örnektir. Büyük bahçe merkezlerinde, tüm yıl boyunca malların ve insanların içeriden dışarıya düzenli taşınması sağlanacaktır. Soğuk hava deposu bir başka güzel örnektir.

Bir bina içindeki iç alanların ve odaların bölünmesi için, yüksek hızlı kapı mükemmeldir ve çeşitli boyutlarda görüş bölmelerine sahip birçok renkte mevcuttur.

Radar algılama, manyetik indüksiyon döngüleri, radyo kontrolü, duvara monteli butonlar vb. İle trafiğin tipine ve frekansına uyacak şekilde çalışma tasarlanabilir.

Alt kenar sensörlü ve minimum kızılötesi ışınlarla güvenlik seviyesi de son derece yüksektir.

Mer-pa Kapılar, kapılarınıza uyacak servis, onarım ve bakım paketlerinin yanı sıra tüm yüksek hızlı panjurlar için tam bir anket, tedarik ve kurulum hizmeti sunar.

Bizim ürünlerimiz

Daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki resimlere tıklayın

Yüksek hızlı kapı, maliyet bilincine sahip çevreye duyarlı dünyamızda giderek artan bir gereksinimdir. Binanın içinden ısı kaybı, özellikle büyük bir binada yılda binlerce kişiye mal olabilir ve aynı şey bir binayı yazın serin tutmak için de geçerlidir.

Son 10 yılda yüksek hızlı panjurlardaki gelişmeler muazzam olmuştur ve yoğun bir depo veya fabrikanın, belki de kapıya bir çarpışmadan sonra bile çalışır durumda kalmasını sağlamak için gündemdeki en yüksek güvenlik ve emniyettir. Personelin veya araçların yaralanma olasılığını önlemek için güvenlik.

Modern bir yüksek hızlı kapı, elektronik ve motor tahrik ünitelerinde modern malzeme ve teknoloji ile eskisinden çok daha fazlasını sunar.

Mer-pa , işletmenizin daha sorunsuz ve daha verimli çalışmasını sağlayacak yüksek kaliteli kapılar sağlayabilir.

Tüm yüksek hızlı kapılar için seçenekler artık şunları içerir:

Güvenlik ve alanlara doğal ışığın girmesine izin veren görüş panelleri

Bir çarpışmada kazayla devrilen alt ray bölümleri için hızlı düzeltme prosedürleri

Binadaki dış açıklıklarda ekstra etkinlik ve güvenlik için yalıtımlı modeller

Kapının ve elektrik motorunun ömrünü korumak için Frekans İnvertörleri

Yakından veya uygun güvenlik kontrolleriyle gerektiği kadar uzaktan kapının tam kontrolü için her zamankinden daha fazla erişim kontrolü.

Yüksek hızlı panjurlar normalde oldukça yüksek maliyetli bir yatırımdır ve kötü bir şekilde belirtilen herhangi bir ürün gibi, satın alma sürecinde köşelerin kesildiği bir dönemde size çok pahalıya mal olabilir.

Yorumlar devre dışı bırakıldı.