Tunceli Otomatik Panjur Sistemleri

Tunceli Otomatik Panjur Sistemleri Aradığınız tarz ne olursa olsun, pencere panjurları, evinizin dekoruyla kolayca çalışmak için neredeyse sonsuz bir seçime sahiptir. Ahşap panjurlar, fiyat etiketi olmadan ahşap panjurlardan alacağınız yüksek kaliteli görünümü sunar ve odayla uyumlu olması için farklı lekeler ve renklerde gelir.

Tunceli Otomatik Panjur Sistemleri
Tunceli Otomatik Panjur Sistemleri

İstediğiniz gerçekçi ahşap özelliklerini içeren gerçek ahşap seçeneklerine dayanıklı ve daha uygun fiyatlı bir alternatif olan suni ahşap jaluzilerde lüks bir görünüm de bulunabilir. Sığ pencereleriniz mi var? Mini panjurlar harika bir seçimdir.

Kurulumu kolay pencere kaplamaları arıyorsanız, Roma tonlarını düşünün.

Tunceli Otomatik Panjur Sistemleri Yükseltildiklerinde katlandıklarından, pencerelere yumuşak bir görünüm kazandırırlar ve mekanınız için mükemmel bir görünüm yaratmak için çeşitli desenler ve kumaşlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Bir odaya aldığınız ışık miktarı üzerinde daha fazla kontrole mi ihtiyacınız var? Karartma perdeleri, ışığın çoğunu veya tamamını engeller ve gizliliği en üst düzeye çıkarır. Sürgülü bir veranda kapınız veya büyük resimli pencereleriniz mi var? Dikey panjurları tercih edin.

Aradığınız pencere veya panjur türü ne olursa olsun, satın almadan önce pencerelerinizi ölçtüğünüzden emin olun, böylece doğru bir uyum sağlayabilirsiniz ve hangi tipin kapladığınız pencereye en uygun olacağını düşünün.

Tunceli Panjur Sistemleri, konutlarınızı güneş ışınları, yağmur, kar rüzgar gibi iklim şartlarından koruyarak ömrünü uzatırken, önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlar.

mer-pa otomatik panjur Her türlü mimari yapıya uyum sağlar ve modern cephelere estetik bir görünüm kazandırır.

Mer-pa merkezli kurulmuş; Panjur sistemlerini alüminyum alışımı 0.55 mm et kalınlığında yanmaya karşı dayanaklı, içlerinde bulunan Poliüretan dolgusu özel roll-plus polyemit ile rafine edilmiş CFC içermeyen böcek ve bakteriye karşı korumalı olarak üretmektedir.

Tunceli Otomatik Panjur Sistemleri
Tunceli Otomatik Panjur Sistemleri

Mer-pa Panjur Sistemleri; Ahşap Desenli, Manuel ve Elektrikli Kumandalı üretilmektedir.

Güneşlikler, ışık ve mahremiyet üzerinde kontrol sağlamaktan enerji maliyetlerini düşürmeye kadar evinizin işlevi ve tarzı söz konusu olduğunda önemli bir parçadır.

Pencerelerinizde doğru olanların olması büyük bir fark yaratabilir.

İster yeni bir eve taşındıysanız ve bunları kurmanız gerekse de mevcut olanları değiştirmeyi düşünüyor olun, Lowe ihtiyaçlarınızı ve istediğiniz görünümü karşılamak için çeşitli perde seçenekleri sunar.

Mükemmel panjurları seçtikten sonra, evinizin tarzını daha da geliştirmek için perdeler, perdeler veya saçaklar ekleyerek pencere bakımlarınızı bir sonraki seviyeye taşıyın.

Tunceli’nin her yerine ÜCRETSİZ KEŞİF imkanı sağlayan firmamız en iyi işi uygun fiyata sunmaktadır.

Neden alüminyum panjur?

Her ürünün kendi avantajları vardır ve güzeldir.

Şöyle ki;

♦ Alüminyum panjurlar ile ısısal izolasyon kış mevsiminde %25’e kadar arttırılabilir.
♦ mer-pa Solar radyasyon alüminyum panjurlar sayesinde tamamen ortadan kaldırılır.
♦ mer-pa Alüminyum panjurlar dışarının gürültüsünü 10 desibele kadar azaltır.

En etkin çözüm alüminyum panjurlardır.

her proje için Kaliteli malzemeyi garantili işçilikle bir araya getirip garantili işler sunan firmamız siz değerli müşterilerimize hesaplı ücretler karşılığı hizmet vermektedir.

mer-pa aleminyon Panjurun özellikleri, yapısı ve kurulumun yapıldığı nasıl kullanıldığına bağlı olarak geniş bir etkisi vardır.

En etkin çözüm alüminyum panjurlardır.

Çünkü mer-pa  alüminyum günlük etkilere maruz kalan yapı malzemeleri için hafif fakat aynı zamanda da güçlü ürünler-malzemeler olarak en iyi metaldir.

Mer-pa Monoblok Panjur Sistemleri:

mer-pa Pnjor Konut ve iş yerlerindeki ısı kaybını önleyerek yakıt tasarrufu sağlayarak çevre korumasına katkıda bulunur.

mer-pa Panjur sistemlerimiz uzun yıllar bakım gerektirmez.

mer-pa Monoblok panjur sistemlerimiz, sineklik sistemleri ile birlikte uygulanabilir.

Mer-pa Kepenk  panjur sistemlerini Tercih Edeceğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorumlar devre dışı bırakıldı.