Tunceli Kollu bariyer sistemleri

Tunceli Kollu bariyer sistemleri pek çok otopark girişinde kullanılan geçiş kontrol sistemleridir.

Ekonomik çözüm arayan site yönetimleri, hızlı ve pratik çalışma gerektiren yerlerde kullanıma ihtiyacı olan kamu kurum ve kuruluşlarınca tercih edilir.

Mer-pa Kollu bariyerler özellikle toplu konut, otopark, endüstriyel tesis girişleri ve buna benzer birçok alanın girişleri için kullanılan bir bariyerdir.

Farklı uygulamalarınıza birden fazla çeşidiyle cevap verebilen bu ürünler kolay montajlanabilme özelliğine sahiptir.

Ürünler 2-8 saniye arasında açılabilmektedir ve kişisel anahtar sistemi de mevcuttur. Ayrıca üretilen bu ürünler termal koruma özelliğine de sahiptir.

Kapanması gereken açıklık belirlenerek kullanılacak kol uzunluğu belirlenir.

Kullanılacak motor markaları (firmamızın kullandığı ve piyasanın en üst modelleri olan) BFT ve NICE’dır.

Bu motorlar güçlü ve 1-7 mt arasındaki bariyer uzunluklarını kaldırabilmektedir.

Çalışma gücü 220 V olup yer altı elektrik tesisatı gerekmektedir.

Bu bariyerler elektrik kesintilerine özgü kolay çalışma sistemi olan kuru akü sistemleri ile donatılabilir.

Bu durumda elektrik kesintisinde aküler devreye girerek çalışma komutlarını sağlıklı bir biçimde yerine getirebilir.

Uzaktan kulanda en çok kullanılan komut kontrol sistemidir.

Barrier and Car vector icon on transparent background, Barrier and Car icon

Bu kontrol sisteminin haricinde kartlı geçiş, araç tanıma sistemi, butonla kontrol sistemi gibi şekillerde de kullanılabilir.

Otoparklarda güvenliği ve geçiş kontrolünü sağlamak amacıyla kullanılan mer-pa kollu bariyer sistemleri, günümüzde daha sık olarak kullanılmaya başlamıştır. Güvenliğe olan ihtiyaç bu sistemlere olan ilgiyi de arttırmıştır. Tunceli Kollu bariyer sistemleri site, hava alanı, holding, iş merkezi, alışveriş merkezi, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, fabrikalar gibi pek çok alanda kullanılmaktadırlar. Bu sistemlerde kullanılan bariyerlerin kol uzunlukları, kullanılacak alanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterdiği için otoparklarınızın giriş alanları ne kadar geniş olursa olsun bu sistemleri güvenle tercih edebilirsiniz. mer-pa Kollu bariyer sistemlerinde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişmektedir. Kollu bariyerlerin elektrostatik boyalı veya paslanmaz çelik oluşları ile iç ve dış tüm ortamlarda güvenle tercih edebilirsiniz. Kollarının uzunluğunu kendi alanınıza göre ayarlayabileceğiniz  mer-pa kollu bariyer sistemleri, acil mod özellikleri ile yangın, afet ve deprem gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir.

Yorumlar devre dışı bırakıldı.