endustriyel-seksiyonel-kapi-tunceli

endustriyel-seksiyonel-kapi-tunceli


Tunceli Endüstriyel Kapı Sistemleri genellikle daha yüksek değerli bir 3 fazlı elektrik motoru ve güçlü faaliyetlere dayanmak ve ayrıca çok daha büyük perde boyutlarının kullanılmasını sağlamak için destekleyici uç plakalara ve yan kılavuzlara göre çok daha sağlam bir yapı kullanılarak tanımlanır.

Makaralı kapınız günde yaklaşık 15-20 kereden fazla çalışacaksa ve aynı zamanda genişliği veya sekiz tanesi büyükse, 3 fazlı kullanmanız tavsiye edilir. endüstriyel spesifik asyön motor sürücüsü ve genel endüstriyel spesifik asyön yapısı.

Yüksek hızlı sarmal kapı sistemleri, enerji faturalarını koruma ve verimliliği artırma dürtüsü ile çok yaygın hale geldi ve bu yüksek hızlı kapılar, bir kumaş formunda veya bir arada 2 kapı işlevi sağlamak için daha modern çelik ve alüminyum çift cidarlı konstrüksiyonda olabilir.

Saniyede 2,5 metreye varan hızıyla bu kapılar, modern bir ticari veya endüstriyel bina için harikadır.
Yangına dayanıklı panjurlar , pek çok uygulamada yaygın olarak kullanılmaktadır ve aktif hale getirilmiş bir binada yangın ve dumanın yayılmasını önlemek için tasarlanmıştır.

Perde aleve dayanıklı olacaktır ve uygulamaya ve belirtilen direnç süresine bağlı olarak çeşitli direnç seviyeleri sunulmaktadır.
Sunucu panjurları, dolap muhafazaları, kamyonet ve kamyon açıklıkları gibi diğer uygulamalar için, herhangi bir açıklık üzerinde genel güvenlik, pencereler üzerinde yalıtım, pencere ve kapılar üzerinde perdeleme gibi diğer uygulamalar için, panjur kapısı pek çok farklı biçimde, ancak her zaman aynı çalışma, dikey yükselme için idealdir.

yukarı ve aşağı.
Her zaman gördüğümüz çok yaygın bir hata, aslında gösterilen veya gerekli olanın seksiyonel bir üst kapı olduğu pek çok bina planında ‘panjurlu kapı’ kelimesinin yanlış kullanılmasıdır.

2 kapı mekaniği bakımından gerçekten çok farklı ancak yine de mimarlardan ve şartname hazırlayıcılardan gelen terminolojinin geçişini görüyoruz.

Bir panjur kapısı yukarı çıkar ve bir seksiyonel kapının yukarı doğru kaydığı ve sonra çoğu durumda içeriye doğru kaydığı bir rulo haline gelir, ancak seksiyonel bir kapıyı düz yukarı almak mümkün olsa da, yukarı kıvrılmaz.

Yorumlar devre dışı bırakıldı.