Tunceli Motorlu kepenk sistemleri

Tunceli Motorlu kepenk sistemleri , hava şartlarının önlenmesi ve güvenliğin sağlanması için sıklıkla kullanılan bir sistemdir. mer-pa kepenk Hava şartlarından kaynaklanan güneş ışığı, yağmur ve rüzgarı önlemek için kullanılır.

Tunceli Motorlu kepenk sistemleri

Eskide manuel olarak açılıp kapanabilen panjur sistemleri, günümüzde motor sistemi ile konforlu ve modern bir kullanım kazanmıştır.

İŞ YERİNİZİN ÇELİK ZIRHI…

Çelik kepenk panjur sistemleri iş yerinizi dış etkenlerden korur ve güvenliğinizi sağlar…

MER-PA ÇELİK KEPENK SİSTEMLERİNİN YARARLARI

 • Kışın soğuktan

 • Yazın aşırı sıcaktan

 • Fırtına ve şiddetli rüzgardan

 • Güneş ışınlarından

 • Ses ve gürültüden

 • Tozdan

 • Sert ve yabancı cisimlerden

 • Hırsızlardan

 • Yabancı bakışlardan korur

iş yeriniz güvence altında…

Çelik kepenk birikimlerinizi korurken, gözünüzün arkada kalmamasını sağlar.

Motorlu panjur, evlerin, iş yerlerinin ve yazlık evlerin kapı ve pencerelerine güneş ışığı, rüzgâr ve cephe yağmuruna karşı koruma amaçlı uygulanan, tüm yapılara uygulanabilen bir sistemdir.

İşyerleri ve garaj kapılarında güvenlik ön plana çıkmaktadır.

Evlerimizde, işyerinde veya garajlarda hırsızlar için caydırıcı olmak da bir avantajdır. Otomatik Kepenk Sistemleri iki ana başlık altında incelenir.

Tunceli Motorlu kepenk sistemleri

Modeller

İşletmeler için Motorlu Panjur Sistemleri

İşyeri güvenliğinin gecikmeden önem kazandığı günümüz işyerinde, kötü niyetli kişilerin saldırılarından korunmak, hırsızlığı önlemek ve olumsuz hava koşullarından etkilenmemek için panjur ve kapılarımızın dayanıklı olması gerekmektedir.

Kepenk sistemleri kapalıyken sağladığı güvenlik ve caydırıcılık, işletme sahiplerinin vazgeçilmez özelliklerinden biridir.

Sağlam, dayanıklı malzemelerden tasarlanmış profiller ile üretilen panjur sistemlerimiz, iş yerinizden uzaktayken huzur içinde başınızı koymanıza olanak sağlar. Şirket bütçeniz 24 saatlik bekçiler için uygun olmayabilir.

Tunceli  Otomatik Kapı ve Panjur Sistemleri. Aklında tut; 24 saat güvenlik kameraları ile işyerinizi izliyor olabilirsiniz, ancak güvenlik kameraları herhangi bir hırsızlığı engellemez, sadece hırsızlığı izlemenize izin verir.

Ev İçin Motorlu Panjur Sistemleri

 • Çağımızda her şey hayatımızı kolaylaştırmaya yöneliktir. 
 • Evimizde kullandığımız birçok eşya tek tuşla açılıp kapanma özelliğine sahiptir.
 •  Eskiden kullanılan alüminyum panjurlar pek çok kişi açıp kapamakla meşgul olduğu için tercih edilmezdi.
 •  Kimse her sabah pencerelerdeki panjurları açıp akşamları rahatsız edici gıcırtı sesleriyle kapatmak istemezdi, ancak başka bir çözüm yoktu.

Her şey gibi çağımız da kepenk teknolojisine ayak uydurarak motorlu ve zahmetsiz hale getirildi.  Artık yerinizden çıkmadan sabah kahvenizi yudumlayabilir, tek tuşla akşam yatağınızı bile kapatabilirsiniz. Sadece açılıp kapanma avantajına sahip değildir, evinizi güneş ışığından, rüzgardan ve yağmurdan korur.

Ayrıca kötü niyetli kişileri evinizden uzak tutar.

Hepsinin en iyisi,

mer-pa otomatik kepenk sistemi sayesinde; Evinizi hırsızlardan güvenle koruyabilirsiniz. Yaz Kış ısı kaybını önler ve enerji tasarrufu sağlar; Yaz aylarında güneşi engelleyebilir, odanıza serinlik ve ferahlık katabilirsiniz.

Camınızı yağmur, çamur ve dış etkenlerden koruyun. Dilerseniz perde kullanamazsınız.

Panjurlar her pencereye uygulanır.