Tunceli Fotoselli Kapı Sistemleri Şifreli geçiş, kart okuma sistemi, buton kontrollü, uzaktan kumanda sistemleri ile entegre çalışabilme özelliğine sahiptir.

Elektronik kilit sistemi, Renk alternatifleri, değişik cam seçenekleri ile günümüz modern mimarisini ileri teknoloji’de birleştiren sistem günlük yaşam hızının yoğun olduğu tesislerde sıklıkla tercih edilmekte, kolay kullanım şekli ve pratik sistemi ile de tercih nedenlerinin başında gelmektedir.

Tunceli Fotoselli Kapı Sistemleri her türlü ihtiyaca uygun özellikte tasarlanmaktadır. İçerisinde bulunan kontrol ünitesi ile montaj kolaylığı sağlar. Tek tuş ile otomatik ayarlama seçeneği mevcuttur.

tunceli fotoselli kapı Tek kanatta 150 kg, çift kanatta 70+70 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Aksesuar yelpazesi oldukça geniştir. Kontrol ekranında bulunan LCD ekran üzerinden kolay programlanabilme rahatlığı sunar.

Kanatların el ile açılabilmesini engelleyen motor baskı sistemi ile güvenliği maksimum seviyeye taşır. Sesi ve titreşimi engelleyen tekerlek altı profili ve lastik profil yastığı kapı profilleri, her türlü ihtiyaca uygun tasarlanabilen Şık, zarif ve dayanıklı malzemeden üretilmiştir.

Yorumlar devre dışı bırakıldı.